Gerasturgus.lt - nemokami skelbimai

www.gerasturgus.lt

Gerasturgus.lt - tai nemokamų skelbimų portalas, sukurtas tam, kad pirkti, parduoti, siūlyti paslaugas, prašyti pagalbos, rasti darbą, susipažinti būtų patogu ir paprasta!

Kuriant portalą, buvo siekiama kad jis turėtų pačias geriausias skelbimų portalo sąvybes - lengvą skelbimų talpinimą, efektyvią paiešką, patogų skelbimų filtravimą, galimybę keisti skelbimo atvaizdavimą, galimybę prenumeruoti skelbimus ir dar begalę kitų patogių ir naudingų funkcijų.

Mūsų portale talpinami įvairūs skelbimai, perkami ir parduodami butai, namai, sklypai, transportas, mobilieji telefonai, baldai, buitinė technika, audio ir video aparatūra, fotoaparatai, kompiuteriai, įrankiai, drabužiai, vaikų prekės, fauna, flora. Taip pat čia rasite darbo pasiūlymus, pramogas, paslaugas. Čia rasite skelbimus talpinamus iš įvairių miestų -  Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Mažeikių ir visų kitų, mažų ir didelių, Lietuvos miestų ir miestelių. Patalpinti skelbimą labai paprasta - nebūtina užsiregistruoti ir pildyti daugybės nereikalingos informacijos. Pakanka spustelti "Įdėti skelbimą", užpildyti tik pagrindinius skelbimo laukus ir jis atsidurs skelbimų sąraše. Ir svarbiausia - skelbimai nemokami.

Skelbimų portale suteiktos puikios sąlygos ne tik skelbiantiems, bet ir ieškantiems skelbimų juos dominančia tema. Puiki paieška bei skelbimų filtravimas leidžia nepasiklysti tarp daugybės skelbimų, o skelbimų atvaizdavimo pasirinkimo galimybė leidžia peržiūrėti skelbimus dar patogiau. Labai užimti skelbimų portalo vartotojai, neturintys laiko naršyti tarp daugybės skelbimų, gali pasinaudoti patogia skelbimų prenumerata. Tiesiog užpildžius skelbimų prenumeratos anketą, ir nurodžius, kokie skelbimai domina, apie kiekvieną naujai atsiradusį skelbimą bus pranešama elektroniniu paštu.

Be galimybės nemokamai talpinti skelbimus, portale gerasturgus.lt  yra galimybė skelbimus padaryti labiau matomus, juos paryškinant ar iškeliant į sarašo viršų. Statistika rodo, kad vartotojai tokiais skelbimais domisi daug aktyviau, todėl prekę ar paslaugą greičiau suranda pirkėjai, o pardavėjai gali džiaugtis tokių skelbimų efektyvumu.

Sutikite, šis nemokamų skelbimų portalas - iš tiesų geras turgus!